פוליש לרצפה

פוליש אביב ברכה והצלחה יחזירו את הברק לרצפה שלכם

כולנו נתקלים מדי פעם בחלקים המתיישנים של ביתנו ומתעורר בנו הרצון לשפץ על מנת להחזיר לו את הזוהר ההתחלתי. דרך טובה להתחיל היא במרצפות אשר מהוות חלק גדול ממראה ביתכם, אך על מנת להחזיר לרצפה את הברק והזוהר אין צורך בשיפוץ יקר כל מה שצריך לעשות הוא פוליש לרצפה. באמצעות טיפול פוליש לרצפה ניתן לחסוך כסף רב, ללא צורך בשיפוץ נרחב תוך כדי שימוש ברצפה הקיימת בבית.
 

פוליש לרצפה - טיפול חד פעמי והרצפה מבריקה

טיפול באמצעות פוליש לרצפה יחזיר לה את הברק הראשוני ויעניק לה מראה חדש ונקי. אנו בחברת ברכה והצלחה מעניקים טיפול ייחודי לכל סוג רצפה, אנו מתאימים לה סוג ניקיון לרצפה אשר ישאיר רצפה מבריקה כחדשה ללא כל סיכון בפגיעה ויצירת שריטות או כתמים.
 ברשותנו ציוד חדיש ומקצועי ,חומרי ניקוי איכותיים ובטוחים שיבטיחו תוצאות מושלמות עבור הרצפה שלכם ללא כל חשש. אז אם אתם מחפשים חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, הגעתם למקום הנכון.
ברכה והצלחה היא חברת הניקיון הטובה בישראל.

 

טל' ראשי: 1800-224-750
 

 יתרונות הניקיון:

היתרון הבולט בפוליש לרצפה על פני החלפת האריחים מלבד העלות הכספית הוא הזמן הקצר אשר תהליך זה לוקח. הליך ניקוי לרצפה אורך כיום אחד, ומלבד מספר מצומצם של חוקים שיש לשמור עליהם בימים הראשונים לאחר הניקיון.
 

 

אזהרה! חומרי הניקיון מסוכנים לשימוש לא מקצועי

יש לזכור שפוליש אינו משחק ילדים, נעשה בו שימוש נרחב בחומרים כימיים ובציוד מכני כבד. רק איש מקצוע מיומן מורשה לבצע עבודות פוליש במקומות פרטיים או ציבוריים. עבודה עם ציוד פגום או מברשות בלויות תוך שימוש בכוח מופרז או בפיזור לא אחיד עלולה לפגוע ברצפה להשאיר עליה שריטות וכתמים ובכך להשאיר בה פגמים לצמיתות.
למעט זאת סכנה חמורה מכך היא הסכנה לחיי אדם ובע"ח. בעבודה בפוליש נמצא שימוש בחומרים כימיים שונים על מנת להעניק ברק ולהחזיר את יופייה המקורי לרצפה, כאן בדיוק תמונה הסכנה. שימוש בחומרים ללא תו- תקן או לחילופין שימוש בחומרים אלו על- ידי איש מקצוע לא מיומן אשר לא יודע כיצד ובאילו כמויות להשתמש מהחומר עלולה לסכן חיי אדם ובע"ח. לכן יש צורך בלפנות לחברת פוליש מקצועית בא מועסקים אנשי מקצוע מיומנים שיודעים להשתמש בחומרים ויודעים על הסכנות התמונות בהם.
 

תפריט דף הבית טלפון