פוליש וניקיון

פוליש וניקיון לבית או למשרד

 
חברה העוסקת בפוליש וניקיון היא חברה המציעה את שירותיה במגוון רב של שירותי פוליש וניקוי
למרצפות: פוליש ווקס
פוליש קריסטל,פוליש אקרילי, ליטוש מרצפות ועוד. לכל סוג רצפה מתאים פוליש מסוג אחר, רק איש מקצוע מיומן ידע להתאים ולקבוע את סוג החומר המתאים לאותה הרצפה.


 

חברת ברכה והצלחה.

 
בחברת ברכה והצלחה מועסקים עובדים שעברו הכשרה מיוחדת, רכשו מיומנות בביצוע עבודות ניקיון ומשתמשים בציוד ובחומרים מתאימים העומדים בתו התקן וכשירים לעבודה בסביבת בני אדם ובע"ח. חברת ברכה והצלחה תדע להתאים את עבודת הניקיון המתאימה לסוג המרצפות שיש לכם ולבצע את העבודה בדייקנות ובמקצועיות. עבודות פוליש הן לא סתם עוד עבודת ניקיון, עדיף להתייחס אליהן ברצינות מהתחלה ולמנוע תוספת של כסף בעתיד כדי לתקן טעויות של אנשי מקצוע לא מיומנים.
 

על מה חשוב להקפיד?

חשוב מאוד להקפיד על ציוד תקני בעת ביצוע הפוליש, יש צורך בחומרים ומכשירים מתאימים בעלי תו- תקן חברות לא מקצועיות שלא מקפידות על חוקים אלו יכולה להרוס את הרצפה או יותר גרוע מכך לפגוע בבני- אדם או בע"ח תוך כדי שימוש בחומרים אסורים.
 

איך מבצעים הברקה תקינה למרצפות.

לדוגמה, עבודה עם מברשת לקרצוף רצפות לא תקינה יכולה לגרום לכך שלאחר העבודה יישארו שריטות על גבי האריחים. עובד ניקיון מקצועי ומיומן בחברת ניקיון מוכרת יודע את החשיבות שבשימוש נכון במברשות המתאימות במכונת הפוליש. על מנת שהפוליש ייווצר בצורה אחידה על גבי המרצפות נדרש להפעיל כוח אחיד על גבי כל המרצפות, עם זאת על הכוח להיות מבוקר על מנת למנוע הופעת שריטות על גבי האריחים.
 

דעו לכם שרק חברות ניקיון מקצועיות משתמשות בחומרי ניקוי איכותיים העומדים בתקנים המחמירים  בעולם, אותם תמצאו בשימוש אצל חברת ברכה והצלחה . רק חברת ברכה והצלחה יכולה להבטיח לכם שבמהלך עבודות הפוליש לא ייגרם כלל נזק לרצפתכם, וכי התוצאה הסופית תהיה מושלמת.
 

 

 
תפריט דף הבית טלפון