ניקיון בתים

 

ניקיון בתים באביב שירותי  ניקיון

 
ניקיון בתים הוא חלק מבלתי נפרד מהמושג "סדר וניקיון" שכל כך חשוב בניהול תיקן של משק בית.
שירות ניקיון בתים באביב ניקיון
באביב ניקיון מבצעים שירות ניקיון בתים על כל ההיבטים.
החברה שנוסדה לפני 30 שנה מבצעת ניקיון בתים ביסודיות ומקצועיות תוך נתינת דגש על הפרטים הקטנים שמשאירים לא רק בית נקי, אלא גם בעל מראה מבריק ועם ניחוחות של ניקיון אשר תורמים לתחושת המרחב הניקיון וההיגיינה.
חברתנו מתמחה בשירות ניקיון בתים הכולל (בהתאם לבקשה):
שירותי פוליש מכל הסוגים – פוליש קריסטל, פוליש אקרילי, פוליש ווקס - לפי התאמה לסוג המשטח ולתקציב הלקוח ,עבודה מבריקה ומקצועית בלבד. ניקיון משטחי פרקטים – טיפול בפרקטים בחומרים מיוחדים למשטח עדין זה.
ניקוי ריפודים ושטיחים – ניקוי ייסודי עבור כל סוגי הבדים והריפודים.
חלונות – כולל מסגרות, מסילות, והברקה.

החברה גם מבצעת שירותים משלמים של הדברת מזיקים, הרחקת יונים , וצביעת הדירה באמצעות המחלקות המיועדות לכך בחברה ללא התפשרות על ניסיון ומקצועיות.

שירות ניקיון בתים כפתרון לבעיית הזמינות
ככל שהבית גדול יותר, כך קשה יותר לנקות אותו. המלאכה מסתבכת עוד יותר כאשר יש הרבה אביזרים בבית. כך למשל שטיחים מצריכים שאיבת אבק פרטנית, ככל שיש יותר שטיחים, כן יש יותר עבודות ניקיון. כדי לנקות היטב דירה קטנה בת שלושה חדרים, צריך להשקיע כשלוש שעות בשבוע.

הבעיה היא שאנשים כיום הופכים להיות יותר ויותר עסוקים. כולם לומדים תוך כדי עבודה, וממשיכים לעוד ועוד תארים וקורסים. כשמסיימים עם הלימודים, מגיע הזמן להביא ילדים, שזקוקים לזמן של ההורים. למי כבר יש שלוש שעות בשבוע כדי להקדיש אותם לניקיון? כאן נכנסות לתמונה חברות הניקיון. הם יורידו את הדאגה הזאת מהראש שלכם, ואתם תוכלו להמשיך בקצב החיים שלכם.
בין אם אתם זקוקים לעזרה בניקיון המשרד או ניקיון בתים ויחידות דיור בבעלותכם, פנו אלינו ובאביב שרותי ניקיון נדאג לשלוח לכם איש מקצוע ייסודי ומהיר, שיטפל בבית או במשרד.

במידה והמלאכה כן משתלבת בחייכם, מתי עדיין מומלץ להזמין ניקיון בתים?
לא כל אחד מעוניין לבצע ניקיון יסודי בבית באופן קבוע משיקולים שונים.
השירות הזה מתאים גם לאחר שיפוץ הדירה או כל עבודה אחרת הכוללת צביעה ניסור או ליטוש שמשאירה לכלוך וריח נעים רב.אנו גם מבצעים ניקיון והברקה לכלים סנטרים , קרמיקות לבנים וברזלים שמתאים במיוחד כטיפול ניקיון 10,000 לחדרי אמבטיה.
 
תפריט דף הבית טלפון