חברת פוליש

שירותי חברת פוליש

טל' ראשי: 053-620-6728

אל תתפשרו על איכות! אנחנו נבצע בשבילכם את הפוליש המושלם שישאיר את הרצפה שלכם מבריקה ומצוחצחת! התקשרו עכשיו, ואנחנו בדרך אליכם!


מבצע פוליש לדירת שלושה חדרים ב 700 ש"ח בלבד! התקשרו עכשיו!

053-620-6728
 

חברת ברכה והצלחה- חברה המספקת מגוון רחב של שירותי ניקיון ללקוחותיה, אנו מתחייבים לשירות אמין ומקצועי. חברת ברכה והצלחה מעניקה מגוון רחב של שירותי פוליש לבתים פרטיים, משרדים, מוסדות שונים ובנייני מגורים. בחברתנו, מועסקים אנשי מקצוע מנוסים שהוכשרו בתחום הניקיון, חומריו ומכשורו. אנו מבטיחים לבצע עבורכם את עבודת הניקיון המתאימה לכם, בעבודה מקצועית ללא רבב.

ברשותנו ציוד חדיש ומקצועי ,חומרי ניקוי איכותיים ובטוחים שיבטיחו תוצאות מושלמות עבור הרצפה שלכם ללא כל חשש. אז אם אתם מחפשים חברת ניקיון מקצועית ומנוסה, הגעתם למקום הנכון.
ברכה והצלחה היא חברת הניקיון הטובה בישראל.


 

שירותי ניקיון:

חברת ברכה והצלחה היא חברה המציעה מגוון רחב של שירותי הברקה למרצפות, ביניהם ניתן למצוא: פוליש ווקס, פוליש קריסטל, פוליש אקרילי, ליטוש מרצפות ועוד. לכל סוג מרצפה מתאים סוג ניקוי הייחודי לה, על מנת לשמור על הברק הראשוני שלה ולהישמר שלא לפגוע ושהשאיר על גביה שריטות. בחברת ברכה והצלחה מועסקים אנשי מקצוע מיומנים בביצוע עבודות ניקיון, העובדים משתמשים בציוד ובחומרים מתקדמים העומדים בתו- התקן שנקבע בתחום. יש לזכור כי עבודות פוליש אינן סתם עוד עבודת ניקיון, יש לייחס להן רצינות ולקחת אנשי מקצוע מיומנים.
מרבית חברות הניקיון אינן יודעת להעניק שירותי ניקיון ברמה מקצועית ובאיכות גבוהה. יש לזכות כי ניקיון זהו אינו פוליש, לכן ברצונכם לבצע פוליש בבית או במשרד כדאי לפנות לחברת ניקיון מקצועית ומנוסה.

 

 אזהרה! - ניקיון היא פעולה לבעל מקצוע מורשה בלבד


יש לזכור שפוליש אינו משחק ילדים, נעשה בו שימוש נרחב בחומרים כימיים ובציוד מכני כבד. רק איש מקצוע מיומן מורשה לבצע עבודות פוליש במקומות פרטיים או ציבוריים. עבודה עם ציוד פגום או מברשות בלויות תוך שימוש בכוח מופרז או בפיזור לא אחיד עלולה לפגוע ברצפה להשאיר עליה שריטות וכתמים ובכך להשאיר בה פגמים לצמיתות.
למעט זאת סכנה חמורה מכך היא הסכנה לחיי אדם ובע"ח. בעבודה בפוליש נמצא שימוש בחומרים כימיים שונים על מנת להעניק ברק ולהחזיר את יופייה המקורי לרצפה, כאן בדיוק תמונה הסכנה. שימוש בחומרים ללא תו- תקן או לחילופין שימוש בחומרים אלו על- ידי איש מקצוע לא מיומן אשר לא יודע כיצד ובאילו כמויות להשתמש מהחומר עלולה לסכן חיי אדם ובע"ח. בחברת ברכה והצלחה משתמשים בחומרים בעלי תו תקן הנחשבים ידידותיים לסביבה ואינם פוגעים בבעלי חיים. 
 

 

 
 
תפריט דף הבית טלפון