הסרת משקפיים

חולמים על הסרת משקפיים? מחכים לרגע בו תוכלו ליהנות מעיניים בריאות, ללא הצורך במתכות מטרידות או בשימוש בעדשות? אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מסטנדרט מתקדם במיוחד של הסרת משקפיים בלייזר, ברשת הרמפאות אסותא אופטיק, בהן תוכלו ליהנות ממגוון רחב של שיטות להסרת משקפיים שיסייעו לכם להרגיש טוב יותר ולחוש בטוחים יותר.

הסרת משקפיים בלייזר בשיטות מתקדמות

לא משנה באיזה סניף תבחרו, רשת מרפאות העיניים של אסותא אופטיק תחכה לכם עם טכנולוגיית הסרת משקפיים מתקדמת. בכל אחת ממרפאות הרשת, מבוצעים אלפי הליכי הסרת משקפיים בטכניקות שונות, כולם נעשים תחת ידם האמונה של מיטב מנתחי העיניים הבכירים בארץ. אם גם אתם רוצים ליהנות מחופש מוחלט לעיניים ומראיה חדה יותר – אנחנו מזמינים אתכם להכיר מקרוב את השיטות שלנו.

  1. TRANS PRK

הודות לטכנולוגיית הסרת משקפיים בשיטת ה-TRANS PRK, אלפי מטופלים נהנים מראיה חדה ומושלמת. בשיטה זו תיקון הראיה מתבצע בחלקה החיצוני של הקרנית בלבד, ללא הליך כירורגי פולשני ומבלי להשתמש במכשירים ניתוחיים, למעט ספוגיות. ההליך הרפואי כולל הכוונת קרן לייזר אל שטח הקרנית, ובעזרתה – הסרת שכבת האפיתל ותיקון המספר בקרנית, זאת, כאמור, מבלי מגע ישיר כלל של המכשור בעין.

  1. LASIK

אם תבחרו בשיטת LASIK להסרת משקפיים, תיהנו מתיקון ראיה המתבצע תוך שימוש בשכבות הפנימיות של הקרנית ולא החיצוניות. ההליך הרפואי כולל בין השאר את חיתוך השכבה העליונה של הקרנית, והודות לכך מתבצע תיקון המספר.

  1. Z LASIK

Z LASIK היא אחת השיטות המתקדמות ביותר להסרת משקפיים בלייזר. אם תבחרו בשיטה זו, תיהנו מטכניקה הנחשבת לנוחה במיוחד ובטוחה להפליא, שאינה כרוכה בסיכונים כמעט בכלל. ההליך הרפואי של הסרת משקפיים בשיטה זו נעשה על ידי שימוש בקרני לייזר בלבד לכל אורך הניתוח, מבלי שלהב יגע בעין כלל. מאות אלפי מטופלים נהנים מתוצאות נפלאות בשימוש בשיטה החדשנית – אנחנו מזמינים אתכם להימנות עליהם ולהנות מתיקון ראיה מושלם בתהליך בטוח, יעיל ומתקדם.

ככל שהדבר נוגע לבריאות העיניים שלכם, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. ברשת מרפאות אסותא אופטיק תיהנו מטיפול מושלם הכולל צוות רפואי מוביל, ייעוץ צמוד ומתן הסברים מקיפים אודות ההליכים השונים. השיטה המתאימה ביותר היא זו שתיבחר לבסוף, בהתאם לפרמטרים האישיים שלכם ובשימוש בטכניקות המתקדמות ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.