ניקוי רצפות

 

ניקוי רצפות והברקה בחברת פוליש אביב ברכה והצלחה

ניקוי רצפות מקצועי ומבריק בכל הארץ
בחברת פוליש אביב ברכה והצלחה עובדים עם המכשור המתקדם ביותר והחומרים המותאמים לכל משטח.
 לייעוץ הכוונה והזמנה ,
053-620-6728 או לפי הסניף באזורכם:
רצפות סופגות לכלוך אולי יותר מכל משטח אחר. בתור משטח שחיים מעליו באופן קבוע, הוא סופג כמויות עצומות של לכלוך הכולל בין השאר אבק, נוזלים נשפכים, וכתמים שנשארים ללא ניקוי והופכים לכתמים נדבקים. 
לפיכך, הן דורשות עבודה קבועה בתדירות גבוהה של ניקוי רצפות.במקרים של רצפות מלוכלכות במיוחד נדרשת פעולה אינטנסיבית יותר של ניקוי רצפות.פעולה זו יכולה להיעשות על ידי בעלי המקום בו הרצפות מלוכלכות, על ידי מנקה הנשכר לשם כך, או על ידי חברה מקצועית, במקרים בהם נדרש ניקוי מסיבי, בגלל לכלוך קשה או דרישות ניקיון גבוהות. הצורך הוא בחומרי ניקוי מיוחדים של לניקוי הרצפות לטיפול בעניין מסוג זה.
 
במקרים בהם הרצפות במצב נורא או במקרים בהם הלקוח רוצה ניקוי אינטנסיבי ומרשים של הרצפות ניתן לבצע פעולת ניקוי רצפות מיוחדת הנקראת פוליש.שירות פוליש הוא שירות הברקה וניקיון של הרצפות מ-א' ועד ת'.
 
הוא משאיר אחריו תוצאות של רצפה נוצצת ומבריקה, כמו גם ישרה, חסינה, ובטוחה. ישנן רצפות מסוגים שונים, כמו מאבן או בטון, והן לעיתים מצריכות חומרי ניקוי שונים.בטון, למשל, הוא חומר נפוץ מאוד ממנו עשויות רצפות, וסילר הוא חומר יעיל לשם ניקוי רצפות שלו.
 
ניקוי רצפות פרקט,שיש, ויניל, פרקטים או  קרמיקה, למשל, עשויים לדרוש עבודות ניקיון שונות. מלבד ההליך הנ"ל, חשובה גם התחזוקה שלהם, ולא מזיקה עבודת ניקוי רצפות יומיומי לפחות אחת לשבוע.במלאכת ניקיון קבועה ופשוטה של ניקוי רצפות, קודם כל מנקים באופן יבש את שכבת הלכלוך העליונה, הכוללת במיוחד אבק, ובבתים פרטיים גם חול.את שלב ניקוי זה עושים עם שואב אבק או מטאטא פשוט.
אחרי שנפטרים משכבת הלכלוך והאבק הראשונה, ניתן לגשת לעבודת הניקוי הרצינית יותר.
 
 
כעת נדרש ניקוי רצפות אינטנסיבי של השכבות הדביקות של הלכלוך שנדבק ברצפה, פעולה הידועה במילת הסלנג "ספונג'ה".כאן משתמשים בחומרי ניקיון מקצועיים ובנוזלים.
ניתן גם להגן על הרצפות מראש באמצעות כיסוי או פעולות מסוימות של ניקויי פוליש מסוימים, וחשוב לשמור על ניקיון הרצפות מראש, במיוחד מחומרים אותם קשה או אי-אפשר להסיר.
 
פוליש אביב ברכה והצלחה - המומחים לניקוי רצפות.
בפוליש אביב ברכה והצלחה צוות מקצועי ואמין עם ניסיון של שנים ופריסה ארצית. אנו מבצעים פוליש ניקיון הברקה וניקוי של משטחים , תיקון ושיפוץ משטחים, ניקיון חלונות שטיחים רפידים מסילות ומסגרות והכל במחירים מותאמים ללקוחות פרטיים עסקיים ומפעלים.
לייעוץ והכוונה התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שירות.
 
תפריט דף הבית טלפון